Jak to działa?

Poznaj nas lepiej, zobacz jak korzystać z zakupów
po znajomości!

Jak zarabiać na zakupach?

To bardzo proste! Możemy to opisać w trzech krokach.

Cashback to inaczej zwrot części wydatków z operacji bezgotówkowych

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem PoZnajomości. Na Twoim koncie będą zliczały się zakupy robione za pomocą linków z naszej strony. W panelu klienta masz możliwość sprawdzenia wysokości zgromadzonych środków, oraz zlecenia wypłaty na swoje konto bankowe. Znajdziesz tam także swój link do poleceń - dzięki któremu będziesz mógł zapraszać do rejestracji swoich znajomych i otrzymywać 10% procent kwoty od ich cashbacku.

Zobacz film >>

Pobierz wtyczkę PoZnajomości

Zainstaluj wtyczkę w swojej przeglądarce - automatycznie przypiszemy zwrot do twojego konta cashback po każdych zakupach!

Wtyczka PoZnajomości - przykład sposobu działania
Rejestrujesz

po pierwsze

Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem PoZnajomości. Na Twoim koncie będą zliczały się zakupy robione za pomocą linków z naszej strony. W panelu klienta masz możliwość sprawdzenia wysokości zgromadzonych środków, oraz zlecenia wypłaty na swoje konto bankowe. W panelu znajdziesz także swój link do poleceń - dzięki któremu będziesz mógł zapraszać do rejestracji swoich znajomych i otrzymywać 10% procent kwoty ich cashbacku.

Kupujesz

po drugie

Kupujesz

Zakupy robisz tak jak zawsze - jedyną różnicą jest sposób w jaki trafiasz do wybranego przez siebie sklepu. Pamiętaj by najpierw zalogować się na PoZnajomości, a następnie wyszukać sklep i przejść na wybraną stronę. Zakupy robisz tak zawsze. Jeżeli wszystko zrobisz prawidłowo, na Twoim koncie w panelu klienta za jakiś czas pojawi się zwrot części kwoty. Czas oczekiwania na zwrot jest różny i możesz sprawdzić w opisie danego sklepu.

Zyskujesz

po trzecie

Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji sklep wypłaca PoZnajomości prowizję, którą dzielimy się z Tobą. Dzięki temu na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Jeżeli na swoim koncie cashback uzbierasz przynajmniej 50 zł możesz zlecić wykonanie przelewu na swoje konto bankowe.

Jak zarabiać dzięki znajomym?

Zachęć znajomych do rejestracji na poznajomosci.pl Jeżeli zrobią to przez Twój link polecający otrzymasz 10% od każdego przyznanego im zwrotu.

Jeżeli zapraszasz znajomych do rejestracji na PoZnajomości, a oni zapraszają swoich znajomych masz szansę zgarnąć zwroty od każdego z nich w wysokości 10% na pierwszym poziomie oraz 5% i 3% na kolejnych.

3 poziomowy program poleceń

Przykład przydzielenia prowizji za polecenie dla pięciu kolejno zapraszanych przez siebie osób. Zosi, Kasi Oli, Wojtka i Tomka.

W tabeli obok możesz zobaczyć, że Zosia zaczeła korzystać z PoZnajomości jako pierwsza. Zaprosiła Kasię, która zaprosiła Olę. A dzięki Oli zarejestrował się Wojtek. Teraz Zosia zarabia nie tylko na swoich zwrotach, ale także otrzymuje: 10% od zwrotów Kasi, 5% od zwrotów Oli oraz 3% od zwrotów Wojtka.

Prowizja Zosi Prowizja Kasi Prowizja Oli Prowizja Wojtka Prowizja Tomka
Zosia
zalogowała się jako pierwsza, zaprosiła Kasię
- - - - -
Kasia
zarejestrowała się przez link od Zosi, zaprosiła Olę
10% - - - -
Ola
zarejestrowała się przez link od Kasi, zaprosiła Wojtka
5% 10% - - -
Wojtek
zarejestrowała się przez link od Oli, zaprosił Tomka
3% 5% 10% - -
Tomek
zarejestrowała się przez link od Wojtka, nie zaprosił jeszcze nikogo
- 3% 5% 10% -

Zarejestruj się jako pierwszy!

Jeżeli zaczniesz korzystać z PoZnajomości szybciej niż Twoi znajomi możesz wysłać im zaproszenia by otrzymywać część prowizji z ich zakupów. Im więcej zaproszonych przez Ciebie osób będzie aktywnie korzystało z poznajomości tym większe będą Twoje zyski!

Najczęściej zadawane pytania

Potrzebujesz więcej informacji? Sprawdź czy odpowiedzi na pytanie, które Cię nurtuje nie udzieliliśmy poniżej!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wyślij wiadomość na adres zakupy@poznajomosci.pl

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji