Blog

Nowości, promocje i przydatne wskazówki.

Aktywny wypoczynek dla rodziny

Wspólne spędzanie czasu w gronie najbliższej rodziny jest niezwykle ważne. Pozwala zacieśniać relacje pomiędzy rodzicami i dziećmi, wpływając jednocześnie pozytywnie na właściwy rozwój jej najmłodszych członków. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka pomysłów na aktywne spędzenie wolnego czasu latem, bez konieczności udawania się na egzotyczne wakacje.

 

Oprócz błękitnego nieba…

Nic nam dzisiaj nie potrzeba! Słowa piosenki Golden Life doskonale wpasowują się w aktywne spędzanie czasu w letnie dni z całą rodziną. Oprócz kawałka otwartej przestrzeni, słońca nad głową i pozytywnej energii nie potrzebujemy nic więcej, aby świetnie się bawić!

Łap witaminę D i zapewnij sobie i dzieciom odpowiednią dawkę ruchu. Weź ze sobą piłkę do siatkówki lub do piłki nożnej, paletki do badmintona, gry planszowe, koc oraz przekąski i spędź cały dzień w parku lub na łące.

 

Hop-Sport.pl / KajaSport.pl / Egmont.pl

 

A może nad jezioro?

Wakacje kojarzą się z wodą, nie musimy jednak wyjeżdżać nad morze, aby skorzystać  z ochłody w gorące dni. Każdy z nas z pewnością znajdzie nieodległe jezioro lub kąpielisko, nad którym można aktywnie spędzić czas. Możesz urządzić rodzinne zawody pływackie, wybrać się na kajaki lub popływać rowerem wodnym. Młodsze dzieci ucieszy nawet dmuchany basen wypełniony wodą.

 

eHurtowniaSportowa.pl / AliExpress / Sportofino

 

Aktywność w samym środku miasta

Jeżeli nie masz dostępu do wody i terenów zielonych, nie daj przytłoczyć się miejskiej szarości. Skorzystaj z ogólnodostępnych boisk, placów zabaw i innych obiektów sportowych, na których wraz z dziećmi będziesz mógł się swobodnie wyszaleć.

Większe ośrodki miejskie organizują wiele festynów i letnich zabaw dla rodzin, w których warto wziąć udział. Coraz modniejsze stają się między innymi gry miejskie zapewniające ruch i pozwalające eksplorować nieznane dotąd zakątki własnego miasta.

Zaopatrz się w najpotrzebniejsze sprzęty dzięki PoZnajomości

Jeżeli w Twojej szafie brakuje piłki, kosza piknikowego, stroju kąpielowego lub wygodnych butów warto się w nie zaopatrzyć przed rodzinną aktywnością. Nie chcąc przepłacać i jednocześnie szukając realnych oszczędności zakupowych, powinieneś koniecznie odwiedzić portal PoZnajomości, który w jednym miejscu posiada oferty ponad 700 sklepów internetowych.

Z każdej wydanej kwoty na Twoje konto wróci od kilku do kilkudziesięciu procent, które będziesz mógł przeznaczyć na inne wydatki.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Powiadomimy Cię
o dodatkowych rabatach
Premia za polecenie znajomym
Za polecenie nas znajomym
otrzymasz 20zł