Blog

Nowości, promocje i przydatne wskazówki.

Cashback – zupełnie bezpieczna forma zarabiania za zakupach

Osoby obawiające się, że korzystanie z systemów cashback może być w jakikolwiek sposób niebezpieczne, nie mają powodów do zmartwień! Witryny oferujące taką formę oszczędzania są jedynie pośrednikami w zakupach, a połączenia są zawsze szyfrowane.

 

Czym jest cashback i na jakich zasadach działa?

Systemy cashback to niezależne serwisy internetowe podejmujące współpracę z markami oraz sklepami działającymi w Internecie. Dzięki tej współpracy, korzystający z cashbacku mogą liczyć na kilku lub nawet kilkudziesięcioprocentowe zwroty po realizacji swoich zakupów.

Wystarczy wybrać sklep z listy dostępnych na stronie internetowej, a następnie przejść do niego poprzez link udostępniany w serwisie cashback. Dzięki temu system zostanie poinformowany o dokonaniu zakupów, a po zaksięgowaniu płatności, należny zwrot trafi na osobiste konto kupującego.

Jeżeli chcesz mieć pewność, że transakcja przebiegnie pomyślnie, a zwrot zostanie właściwie naliczony, pamiętaj, aby w czasie zakupów nie przechodzić na inne witryny, nie wyłączać ciasteczek lub też nie korzystać z trybu incognito w swojej przeglądarce, gdyż może to zaburzyć proces zliczania transakcji.

W praktyce wygląda to tak, że płacąc za buty na przykład 200 zł, przy cashbaku w wysokości 10%, po transakcji na Twoje konto powróci 20 zł. Serwisy cashback zazwyczaj podają minimalną kwotę, od której można wypłacać zgromadzone środki na swoje prywatne konto bankowe. Jeżeli więc regularnie robisz zakupy przez Internet, dostęp do zaoszczędzonych środków otrzymasz niemal natychmiast.

Czy cashback jest bezpieczny?

W efekcie istotne dane osobowe, jak i informacje o płatnościach (numery kart i rachunków bankowych), podawane są bezpośrednio na stronie sklepu. Wypłaty z cashbacków odbywają się natomiast poprzez sprawdzonych, zewnętrznych procesorów finansowych, w efekcie czego bezpiecznie trafiają na konto klienta.

Jeżeli nie otrzymałeś cashbacku, nie oznacza to od razu, że zostałeś oszukany lub wystąpił jakiś błąd. Czas oczekiwania na uhonorowanie zwrotu jest różny i będzie zależał od sklepu. Dokładne informacje na ten temat znajdują się na witrynach cashback oraz w informacjach o sklepach, które oferują partnerstwo tego typu.

Oszczędzaj i jednocześnie zarabiaj

Zaletą cashbacków, oprócz bezpieczeństwa i rzeczywistych oszczędności, jest również możliwość realnego zarabiania na zakupach swoich oraz zakupach własnych znajomych. W serwisie PoZnajomości.pl, zapraszając swoich najbliższych do rejestracji, budujesz siatkę kontaktów, z których zwrotów otrzymywać będziesz regularne prowizje. W związku z tym, im więcej poleceń i im więcej osób zarejestruje się dzięki Twojemu zaproszeniu, tym więcej możesz na tym zyskać. Zarabiaj na zakupach w internecie, pozwalając jednocześnie innym na znaczne oszczędności!

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Powiadomimy Cię
o dodatkowych rabatach
Premia za polecenie znajomym
Za polecenie nas znajomym
otrzymasz 20zł