Blog

Nowości, promocje i przydatne wskazówki.

Gdzie otrzymam największy cashback?

Wpisując w wyszukiwarkę internetową frazę „cashback”, naszym oczom ukazuje się lista kilkudziesięciu serwisów – mniejszych bądź większych – które oferują swoim klientom zwroty za zakupy realizowane w sieci. Chociaż na pierwszy rzut oka działają tak samo, ich oferta różni się pod względem ilości sklepów, z którymi współpracują oraz przede wszystkim wysokością procentowych zwrotów, które mogą zagwarantować klientom. Gdzie konsument może liczyć więc na największe rabaty?

 

Zaproś rabat do znajomych, czyli poznajomosci.pl

Na PoZnajomości oferujemy użytkownikom nie tylko jedną z najbardziej rozbudowanych, ale jednocześnie i najkorzystniejszych ofert zarabiania na zakupach.

W niemal dwudziestu kategoriach – począwszy od żywności, poprzez ubrania, buty, akcesoria sportowe i na usługach kończąc – użytkownik znajduje setki ofert promocyjnych, dzięki którym na zakupach może zaoszczędzić od 1% do nawet 25%! Obok najpopularniejszych marek i dużych sklepów, znajdują się również pomniejsze, jak i wiele firm usługowych. Dzięki temu „po znajomości” nie tylko urządzisz dom lub odświeżysz szafę na lato, ale jednocześnie ubezpieczysz samochód lub zarezerwujesz pobyt w SPA.

PoZnajomości.pl, oprócz zwrotu procentowego gwarantuje również konkretne kwoty pieniędzy na przykład za założenie rachunku w wybranym banku, skorzystanie z oferty dostawcy internetu lub telewizji, zaciągnięcie pożyczki. Oprócz standardowego programu cashback, serwis proponuje dodatkowo 10 zł do wykorzystania na start i kupony promocyjne do popularnych sklepów stacjonarnych oraz internetowych, pozwalające na dodatkowe oszczędności.

Które marki oferują największe cashbacki?

O ile cashbacki sprawdzają się przy praktycznie każdych zakupach online, to istnieje kilka branż, w których procentowy poziom zwrotu jest zazwyczaj najwyższy. Wśród nich znajdują się przede wszystkim:

  • wymienione już wcześniej oferty banków i instytucji finansowych – darmowe środki za założenie konta, zaciągnięcie pożyczki lub zwrot procentowy za zakup innych usług;
  • ubrania oraz akcesoria – w ich przypadku zniżki sięgają dziesięciu lub nawet kilkunastu procent w przypadku wybranych marek;
  • usługi online – zniżki na nadawanie przesyłek kurierem, wydruki, bazy danych i usługi agencji interaktywnych;
  • prezenty – sklepy z upominkami również przodują na listach największych zniżek procentowych;
  • rozrywka oraz podróże – kolejna z kategorii usługowych, w której znaleźć można zwroty rzędu dziesięciu procent od łącznej kwoty transakcji.

W przypadku pozostałych rozlicznych kategorii użytkownik również znajdzie wysokie cashbacki, które pozwolą sporo zaoszczędzić na codziennych zakupach. Dodając do tego prowizje od zakupów osób zarejestrowanych przez osobisty link, na cashbacku można dodatkowo zarabiać! W pierwszej linii polecenia 10%, w drugiej 5% i w trzeciej 3% od każdej transakcji wykonanej przez osoby zaproszone do założenia konta w serwisie.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Powiadomimy Cię
o dodatkowych rabatach
Premia za polecenie znajomym
Za polecenie nas znajomym
otrzymasz 20zł