Blog

Nowości, promocje i przydatne wskazówki.

Jak sobie radzić z jesienną chandrą

Październik i listopad to okres, kiedy wielu z nas cierpi na spadek energii i nastroju. Dni stają się coraz krótsze, a temperatury chłodniejsze. W tym czasie niezwykle często dopada nas jesienna chandra, która zabiera nam pozytywną energię. Jak poradzić sobie z sezonowym obniżeniem nastroju? Mamy kilka sprawdzonych sposobów, które pomogą poprawić nam samopoczucie jesienią.

 

Pozytywne nastawienie

Większość naszych problemów zawsze zaczyna się w głowie. Jeżeli od samego rana, widząc aurę za oknem zakładasz, że cały dzień będzie okropny – taki niestety będzie. Warto więc zaczynać dzień z pozytywnym nastawieniem. Mogą w tym pomóc tabliczki afirmacyjne lub małe karteczki z pozytywnym przekazem, jak na przykład „to będzie dobry dzień”, „wyglądasz dziś wyjątkowo” czy po prostu „miłego dnia!”. Aby jeszcze bardziej sobie pomóc, zacznij świętować każdy dzień. Rano znajdź chwilę czasu na przygotowanie sobie pysznego śniadania i spokojne wypicie kawy lub ulubionej herbaty. Pamiętaj, że zmieniając swoje nastawienie, możesz wpłynąć na swoje samopoczucie.

 

Studio Dekoracji / Deco Wall / Oklejaj.pl

 

Zmniejszona aktywność? Niekoniecznie!

Jesienna pogoda to nie powód aby rezygnować ze sportu! Nawet gdy pada i wieje możesz skorzystać nie tylko z siłowni czy basenu, ale także kortów tenisowych, parków trampolinowych czy lokali do gry w lasertaga. Dzięki aktywności fizycznej łatwiej zwalczysz jesienną chandrę. Możesz również wybrać poranną gimnastykę we własnej sypialni lub spacer. Podczas aktywności na świeżym powietrzu nie zapomnij jednak o odpowiednim ubiorze dostosowanym do warunków pogodowych.

 

NordicSklep.pl – Kije nordic walking / Sklepbiegacza.pl – Buty do biegania NIKE ZOOM TERRA KIGER 3 / GamiSport.pl – Bluza The North Face W Mezzaluna

 

A co robić wieczorami?

Wiadomo, że kiedy dni są krótsze i szybciej robi się ciemno czasem nie chce się po prostu nic. I bardzo dobrze. Zamiast narzekać celebrujmy ten okres! Latem szkoda było spędzać czas w domu, więc  teraz pora aby to nadrobić. Możesz czytać książki, tworzyć mandalę lub rozwijać swoje pasje. Długie wieczory to także okazja aby obejrzeć film – pod kocem, z herbatą lub winem, w objęciach drugiej połówki . Właśnie po to nam jesień i zima – aby nadrobić ten czas i móc go spędzić razem na beztroskim lenistwie.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Powiadomimy Cię
o dodatkowych rabatach
Premia za polecenie znajomym
Za polecenie nas znajomym
otrzymasz 20zł