Blog

Nowości, promocje i przydatne wskazówki.

Kosmetyki do samochodu, które warto znać

Często przeznaczamy duże kwoty na kosmetyki dla siebie – na włosy, skórę czy paznokcie. Nasze samochody także wymagają odpowiedniej pielęgnacji, aby były sprawne i dobrze się prezentowały. Jeżeli chcesz jak najlepiej zadbać o swój samochód, musisz poznać kilka motoryzacyjnych kosmetyków must have, które pomogą Ci w codziennej pielęgnacji Twojego pojazdu.

 

Czysty i lśniący

Dla wielu fanów motoryzacji niezwykle ważny jest wygląd zewnętrzny samochodu. Aby zadbać o codzienną pielęgnację swojego auta, należy zaopatrzyć się w takie produkty, jak woski, mleczka oraz nabłyszczacze. Dzięki tym produktom możesz sprawić, że samochód będzie wyglądał jak nowy. Warto jednak zadbać o to, aby preparaty te były dobrej klasy i faktycznie pomagały w codziennej pielęgnacji. Marki takie jak Chemical Guys, CarPro, Nanolex czy Autobrite są uznanymi na rynku producentami, nie tylko przez klientów indywidualnych, ale także przedsiębiorstwa, które profesjonalnie zajmują się czyszczeniem i pielęgnowaniem pojazdów. Stosując tego typu środki, możesz mieć pewność, że Twój samochód będzie odpowiednio zadbany. Produkty te nie tylko pomagają w codziennej pielęgnacji maski samochodu oraz felg, ale także stanowią ochronę przez rdzewieniem bądź innymi korozjami, na które narażone są materiały wykorzystywane do produkcji samochodów.

 

Ucando / SamochodoweKosmetyki.pl / Motoautko

 

Zadbaj o wnętrze

O wnętrze samochodu należy dbać bardzo dokładnie. Każdy fan motoryzacji i właściciel swojego czterokołowca powinien posiadać kilka preparatów, które pomogą w utrzymaniu w czystości tapicerki oraz czy kokpitu samochodu. Nie możesz zapomnieć także o szybach, które wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Jeżeli kompletujesz zestaw kosmetyków samochodowych zaopatrz się w odpowiedni środek do czyszczenia szyb, dressing do plastików i kokpitów oraz uniwersalny płyn do czyszczenia różnych zabrudzeń. Jeżeli wnętrze Twojego auta jest skórzane, również pamiętaj o odpowiednim środku. Aby dobrze czuć się w samochodzie polecamy również odświeżacz lub zapach w sprayu, który zniweluje nieprzyjemne zapachy.

 

SamochodoweKosmetyki.pl / Allegro / Norauto

 

Kierowca na medal

Jeżeli chcesz otrzymać miano kierowcy na medal, nie wystarczy jedynie zadbać o swoje auto. Warto robić to efektywnie ale i oszczędnie. Możesz to osiągnąć kupując na PoZnajomosci.pl – w programie cashback, dzięki któremu otrzymasz zwrot części kwoty wydanej na zakupy. W programie uczestniczą  sklepy motoryzacyjne, które w swojej ofercie mają nie tylko samochodowe kosmetyki, ale i dodatki oraz akcesoria, które przydadzą się każdemu właścicielowi samochodu.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Powiadomimy Cię
o dodatkowych rabatach
Premia za polecenie znajomym
Za polecenie nas znajomym
otrzymasz 20zł