Blog

Nowości, promocje i przydatne wskazówki.

Nie stój w kolejkach – zamawiaj usługi przez Internet i odzyskaj pieniądze

Zakupy przez Internet często okazują się tańszą opcją niż wizyta w stacjonarnym sklepie. Niższe ceny dotyczą nie tylko produktów, ale również usług. Zamawiając usługi online zaoszczędzisz nie tylko czas, ale również pieniądze wykorzystując specjalne oferty, promocje oraz programy cashback.

 

Internetowi mają taniej?

Obecnie wiele usług możesz z łatwością zamówić online. Przez Internet wykupisz abonament na telefon, telewizję kablową, ubezpieczenie na życie, założysz lokatę, a nawet weźmiesz kredyt w banku.  Niezbędne dane podasz poprzez internetowe formularze i otrzymasz podpisane elektronicznie potwierdzenia umowy. W razie konieczności złożenia własnego podpisu, kurier przywiezie Ci dokumenty prosto do domu.

Brzmi niezwykle wygodnie, prawda?

Wygoda leży nie tylko po Twojej stronie, ale również po stronie sprzedającego lub usługodawcy. Taka forma zamawiania pozwala na automatyzację, przyspieszenie procesów rejestracyjnych i redukcję kosztów po jego stronie. W efekcie firmy zachęcają klientów do internetowego zamawiania usług oferując korzystniejsze warunki, niższe ceny lub zwrot części środków. Jeżeli chcesz skorzystać z obniżonego czasowo abonamentu, kupić telefon z atrakcyjną zniżką, płacić rachunki zaledwie jednym kliknięciem myszki czy szybko znaleźć najkorzystniejsze ubezpieczenie, wybierz usługi online.

Boisz się o bezpieczeństwo? Chargeback Cię ochroni

W przypadku gdyby usługodawca nie wywiązał się ze swoich obowiązków lub sprzedawca przysłał niewłaściwy produkt zawsze możesz skorzystać z tak zwanego chargebacku, czyli obciążenia zwrotnego. Jest to zwrot środków za transakcję dokonaną karta płatniczą, którego dokonuje jej wystawca. Wystarczy, że złożysz reklamację, a gdy ta zostanie pozytywnie rozpatrzona, wtedy środki wrócą na Twoje konto. Musisz jednak pamiętać, aby przy płatnościach internetowych zawsze wybierać płatność kartą (a nie szybki przelew lub inne formy), gdyż wtedy nie otrzymasz prawda do chargebacku.

Dzięki takiemu rozwiązaniu nie tylko zyskujesz dostęp do tańszych usług,  ale również, że w razie jakichkolwiek problemów będziesz w stanie odzyskać należne Ci środki, które automatycznie zasilą kartę, z której dokonywano opłaty.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Powiadomimy Cię
o dodatkowych rabatach
Premia za polecenie znajomym
Za polecenie nas znajomym
otrzymasz 20zł