Blog

Nowości, promocje i przydatne wskazówki.

O czym pamiętać podczas wakacji?

W końcu nadszedł! Wyczekiwany przez cały rok, nierzadko z wielkim utęsknieniem, sezon wakacyjnych wyjazdów oraz urlopów, pozwalających naładować baterie przed kolejnymi wyzwaniami czekającymi w życiu zawodowym oraz prywatnym. Aby spędzić je komfortowo, bezpiecznie oraz nie zbankrutować, warto pamiętać o kilku podstawowych zasadach planowania urlopu.

 

Uważaj na nadmiar słońca

Wakacje to okres, w którym nie tylko odpoczywamy, ale i pracujemy nad wspaniałą opalenizną, która z daleka ma krzyczeć: „wróciłam, wróciłem z urlopu!” Wszystko, co stosowane w nadmiarze, okazuje się jednak szkodliwe i podobnie jest ze słońcem. W związku z tym warto wyposażyć się w odpowiednie kosmetyki do opalania dopasowane do fototypu skóry i pamiętać o podstawowych zasadach kąpieli słonecznych:

  • unikaniu słońca w godzinach od 11 do 14,
  • smarowaniu się kremem na kilkadziesiąt minut przed ekspozycją na promienie UV,
  • ponownym nanoszeniu kremu po wysiłku fizycznym oraz po wyjściu z wody,
  • stosowaniu kosmetyków nawilżających i odżywczych po słonecznej sesji.

Clineo / Iperfumy.pl / Drogerie Natura

 

Odpowiednio kontroluj swój budżet przed i w trakcie wyjazdu

Zakupy przed urlopem, wydatki związane z rezerwacją hotelu i dodatkowych atrakcji oraz koszty ponoszone w trakcie samego trwania wakacji mogą w bardzo krótkim okresie odchudzić nawet najbardziej zasobne portfele. Robiąc jednak zakupy w przemyślany sposób oraz w odpowiednich miejscach, można się przed tym łatwo ustrzec i jednocześnie sporo zaoszczędzić. Wystarczy założyć konto w serwisie PoZnajomości, aby w jednym miejscu przeglądać ofertę ponad 700 sklepów, oszczędzając jednocześnie na każdych zakupach do 25%!

PoZnajomości działa na zasadzie programu cashback. W związku z tym z każdej wydanej złotówki, po jakimś czasie na Twoje konto wraca określona, procentowa wartość zakupów. Może to być 1%, 10% lub nawet kilkadziesiąt procent.

Dzięki szerokiej gamie dostępnych sklepów i usługodawców, z PoZnajomości zaplanujesz swoje wakacje od początku do końca – kupisz nowe ubrania i kosmetyki, wyposażysz się w sprzęt sportowy, zarezerwujesz apartament oraz rozrywki w najpopularniejszych lokalizacjach turystycznych!

Zapraszając do rejestracji znajomych, możesz dodatkowo zarabiać na ich zakupach – procent zwrotu z ich transakcji zasili bowiem Twoje konto. Realne oszczędności pozwolą więc lepiej bawić się na wakacjach lub zapewnić więcej środków na kolejne zakupy. Sprawdź ofertę już teraz i dołącz do dynamicznie rozwijającej się społeczności internautów oszczędzających na zakupach!

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Powiadomimy Cię
o dodatkowych rabatach
Premia za polecenie znajomym
Za polecenie nas znajomym
otrzymasz 20zł