Blog

Nowości, promocje i przydatne wskazówki.

Proste sposoby na ochłodę w upalne dni

Wielu z nas uwielbia lato, jednak upały w końcu każdemu dają o sobie znać. Na szczęście, istnieje kilka ciekawych i sprawdzonych sposobów, które pomogą nam ochłodzić się w upalne dni. Poniżej przedstawimy pomysły, które można wykorzystać w pracy, szkole czy na plaży bądź własnym ogródku.

 

Zimne czy ciepłe napoje?

Nie od dziś wiadomo, że najlepszym sposobem na ochłodę są zimne napoje, w różnej formie – mrożonej kawy, herbaty, lemoniady lub po prostu soku z dużą ilością lodu. Zimne napoje niestety dają nam ochłodę jedynie na chwilę. Trzeba na nie bardzo uważać, ponieważ szybkie wypicie zmrożonego napoju przy wysokiej temperaturze może doprowadzić do szoku termicznego. Dlatego poleca się wybierać napoje ciepłe, które ochłodzą nas na dłużej niż zimne.

 

Carrefour / Polski Koszyk / Auchan Direct

 

Powiew letniej bryzy

To, czego najczęściej brakuje w upalne dni to chłodny wiatr, który chociaż odrobinę ułatwi nam przetrwanie wysokich temperatur. Jeżeli nie daje nam go pogoda, możemy stworzyć go sami. Warto więc zaopatrzyć się w wentylator – mały, przenośny, który łatwo można schować do kieszeni lub standardowy, stojący, który ułatwi pracę w zamkniętym pomieszczeniu. Ostatnim hitem dostępnym na rynku są wentylatory, które dodatkowo tworzą wodną mgiełkę, ochładzającą nagrzaną skórę.

 

Castorama / Allegro / Komputronik

 

Unikaj słońca

Chyba najprostszy i najlepszy sposób na ochłodę w upalne dni to unikanie słońca. Warto chronić ciało przed słońcem, zakładając odpowiednie ubrania, takich jak nakrycia głowy i zwiewne stroje. Dobrze też pomyśleć o ubraniach termicznych, które dodatkowo pomagają przetrwać upalne dni.

Przezwycięż upały dzięki PoZnajomosci

Jeżeli chcesz odpowiednio przygotować się na upały, zerknij na PoZnajomosci, gdzie znajdziesz ogromny wybór produktów w okazyjnych cenach. Dodatkowo, dzięki zakupom robionym za pomocą PoZnajomosci możesz otrzymać nawet do 25% zwrotu wydanych pieniędzy. Zapewniamy, że znajdziesz tam wszystko, co pomoże Ci przetrwać największe upały.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Powiadomimy Cię
o dodatkowych rabatach
Premia za polecenie znajomym
Za polecenie nas znajomym
otrzymasz 20zł