Blog

Nowości, promocje i przydatne wskazówki.

Telefon na abonament za 1 zł – wybierz najlepszą ofertę!

Sieci komórkowe kuszą ofertami smartfonów już od symbolicznej złotówki. Dlaczego warto zdecydować się na zakup telefonu w abonamencie? Dużym plusem takiego rozwiązania jest rozłożona w czasie spłata kosztu urządzenia – nawet jeśli chwilowo nie dysponujesz wystarczającymi środkami nie musisz czekać na jego zakup. Przed wyborem smartfona warto jednak porównać dostępne oferty i sprawdzić ile dokładnie wyniosą Cię comiesięczne koszty.

 

Dodatkowe korzyści

Czym kierować się wybierając smartfona za 1 zł? Po pierwsze sprawdź warunki umowy – jej długość oraz pełną kwotę abonamentu. Po drugie zwróć uwagę na koszty połączeń oraz korzystania z Internetu. Obecnie większość sieci komórkowych oferuje nielimitowane rozmowy, wiadomości SMS i MMS oraz dostęp do Internetu w cenie abonamentu. Często zachęcają również dodatkowymi korzyściami, takimi jak bezpłatny dostęp do serwisów z filmami lub muzyką. Korzystając z promocji możesz także otrzymać zwrot części wydanej kwoty. Poniżej przedstawiamy najciekawsze oferty telefonów na abonament.

Zwrot pieniędzy za abonament

Jeśli szukasz oszczędności przy zakupie nowego telefonu, skorzystaj z programu cashback. Zamawiając telefon przez Internet zaoszczędzisz nie tylko czas, ale również pieniądze. Dzięki PoZnajomości  możesz zyskać nawet kilkadziesiąt złotych zwrotu kupując telefon w abonamencie. Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie, wybierzesz interesującą Cię sieć i dokonasz zakupu. Zainstaluj wtyczkę PoZnajomości aby nie ominęła Cię możliwości otrzymania zwrotu.

 
Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Powiadomimy Cię
o dodatkowych rabatach
Premia za polecenie znajomym
Za polecenie nas znajomym
otrzymasz 20zł