Blog

Nowości, promocje i przydatne wskazówki.

Usługi, za które otrzymasz cashback

Cashback to program, który polega na zwrocie gotówki za wydawane pieniądze. Dzięki niemu otrzymasz zwrot części wydanej na zakupach kwoty. Możesz zaoszczędzić pieniądze i wykorzystać je na kolejne zakupy lub usługi. Sprawdź, za jakie zakupy i usługi otrzymasz cashback na PoZnajomości.

 

Zakupy w markowych sklepach

Cashback opiera się głównie na zakupach, ale i nie tylko. Program ten współpracuje z wieloma markami. Możesz więc kupić ubrania popularnych marek, książki czy artykuły tekstylne. Wszystko zależne jest od tego, jaki sklep bierze udział w akcji. W ofercie takich programów znajdziesz setki sklepów o różnej tematyce. Dzięki temu możesz kupić wiele produktów w niższych cenach na przykład buty, torebki czy plecaki oraz dodatki. W programie biorą udział także sklepy elektroniczne oraz budowalne. Dlatego, jeżeli chcesz zaoszczędzić na remoncie domu lub mieszkania, także warto zainteresować się tym programem.

Tańsze wakacje

Cashback to nie tylko zakupy. Możesz skorzystać z wielu usług i otrzymać zwrot części wydanych pieniędzy. Cashback działa także wśród biur podróży, hoteli oraz linii lotniczych, dlatego chcąc wyjechać na wakacje, polecamy sprawdzić ofertę tych firm, które biorą udział w akcji. Dzięki temu możesz znaleźć wakacje, za które otrzymasz zwrot części poniesionych kosztów.

Dieta dla Ciebie, a nie dla portfela

Wśród usług, za które możesz otrzymać cashcback, znajdziesz również porady dietetyka, który pomoże Ci w opracowaniu planu diety. Przejście na dietę często wiąże się z  wydatkami, warto więc skorzystać z możliwości jakie daje cashback i zaoszczędzić na tym, co niezwykle ważne podczas diety, czyli specjalistycznej konsultacji dietetycznej.

Poznaj PoZnajomosci

Jednym z portali oferujących programy cashback jest PoZnajomosci.pl, który w swojej ofercie ma wiele firm proponujących różne usługi, na przykład przesyłki kurierskie, drukowanie czy kursy językowe. Jeżeli chcesz zacząć oszczędzać na zakupach i usługach sprawdź, co oferuje Ci portal PoZnajomości!

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Powiadomimy Cię
o dodatkowych rabatach
Premia za polecenie znajomym
Za polecenie nas znajomym
otrzymasz 20zł