Blog

Nowości, promocje i przydatne wskazówki.

Wiemy, na jaką biżuterię postawić w tym roku

Biżuteria ma ogromny wpływ na to, jak prezentuje się nasz strój – czy jest on bardziej dzienny czy wieczorowy. Dobrze dobrane dodatki stylu każdej, nawet najprostszej kreacji. Wybierając biżuterię warto wiedzieć co jest modne w tym sezonie. Ten artykuł nie jest przeznaczony jedynie dla kobiet – panowie również powinni zadbać o swoją biżuterię, do której coraz częściej zaliczamy modne zegarki czy spinki do mankietów lub krawatów.

 

Odważne kolory i nietypowe wzory

Tego lata warto postawić na ciekawe pastelowe lub jaskrawe kolory oraz nietypowe kształty. Coraz modniejsze są dodatki w kształcie arbuzów, ananasów, kaktusów czy flamingów. Założenie kolorowej biżuterii z takim modnym akcentem zmieni wygląd zwyczajnej białej bluzki, dając jej nowe życie. Ciekawe wzory  idealne są również dla panów. Nie bój się oryginalnych rozwiązań! Warto postawić na spinki ze znaczkiem ulubionego superbohatera, na przykład Supermana czy Batmana. Decydując się na różne kolory warto łączyć ze sobą jaskrawe z pastelowymi. Obydwie gamy kolorów są modne już od kilku sezonów i nie zapowiada się na to, aby miały zniknąć z półek sklepów.

 

Cropp House Reserved

 

Letni styl boho

Boho to raczkujący trend w modzie, który jest coraz bardziej popularny. Kojarzy się on z nurtem dzieci kwiatów, gdzie dominują brązy, kwiaty, frędzle i inne zwiewne elementy. Warto wybrać kolczyki, łańcuszki, a nawet  zegarki w takim stylu. Świetnie sprawdzą się na wyjściu ze znajomymi, ale także do stroju, w którym idziesz do pracy – doda to trochę świeżości codziennemu ubraniu. Dużym plusem tego stylu jest to, że pasuje on do większości fasonów oraz kolorów, dzięki czemu ulubione dodatki można nosić codziennie.

Szczypta Świata / Zaful / DaWanda.com

 

Powiedz znajomym i kupuj taniej

Chcąc mieć odpowiednią ilość biżuterii na każdą okazję trzeba liczyć się z pewnymi kosztami. Jednak dzięki PoZnajomosci możesz kupić piękną biżuterię o wiele taniej. Za zakupy zrobione w sklepie współpracującym z PoZnajomości otrzymujesz zwrot części pieniędzy. Dodatkowo, jeżeli zaprosisz do programu swoich znajomych, otrzymasz również do 10% zwrotu za ich zakupy. Warto zdecydować się na rejestrację na portalu i systematycznie powiększać swoją kolekcję biżuterii bez obawy o zbyt duże wydatki.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Powiadomimy Cię
o dodatkowych rabatach
Premia za polecenie znajomym
Za polecenie nas znajomym
otrzymasz 20zł