Blog

Nowości, promocje i przydatne wskazówki.

Zadbaj o samochód – kupuj akcesoria po znajomości ;)

Jesień zbliża się do nas wielkimi krokami – jest to najlepszy czas aby zadbać o swój samochód, zrobić jesienne porządki i przygotować go na coraz zimniejsze dni. Dlatego też warto zaopatrzyć się w odpowiednie środki i akcesoria. Podpowiadamy, jak wybrać najpotrzebniejsze artykuły dla samochodu i jak na nich zaoszczędzić.

 

Zerknij pod maskę

Możesz mieć samochód za którym wszyscy będą się oglądać ponieważ jego lakier lśni, jednak nie oznacza to, że jest on sprawny. Najważniejsze jest to, czego nie widać gołym okiem i co chowa się pod maską. Chcąc zadbać o swój samochód dokładnie sprawdź jak wygląda silnik, cały system hamulcowy oraz sprawdź płyny, takie jak olej, płyn chłodniczy oraz spryskiwacze. Należy sprawdzać ich stan przynajmniej co pół roku oraz przed dłuższą trasą. Jeżeli chcesz dbać o swoje auto, takie akcesoria zawsze powinny znajdować się w Twoim garażu. Wykonanie własnego przeglądu pozwoli Ci na zauważenie drobnych wad oraz usterek. Dzięki temu masz szansę szybko zareagować i wydać o wiele mniej u mechanika lub odpowiedniego specjalisty.

 

SamochodoweKosmetyki.pl / Motoautko / iParts.pl

 

Wymiana opon

Już za chwilę czeka nas wymiana opon na zimowe. Warto zrobić to odpowiednio wcześnie, aby nie dołączyć do kierowców, których zaskoczyła zima. Zadbaj o to, kupując już teraz opony zimowe, które będą służyły przez lata. Warto kupić je przez PoZnajomosci i zaoszczędzić na nowych oponach. Dzięki programowi cashback robiąc zakupy motoryzacyjne możesz otrzymać zwrot części wydanych pieniędzy.

 

Norauto / Ucando / iParts.pl

 

Wygląd również ma znaczenie

Wnętrze się liczy, jednak czasem warto skupić się również na wyglądzie. Zadbane auto, to czyste auto, które nie ma żadnych zabrudzeń czy zarysowań. Chcąc odpowiednio zadbać o swój samochód, zainwestuj w odpowiednie środki oraz akcesoria, na przykład dobrej jakości polerkę, dzięki której Twój pojazd nabierze blasku. Warto pamiętać także o odpowiednim zapachu samochodowym oraz o innych akcesoriach, które uprzyjemnią Ci podróż. Jeżeli zaopatrzysz się w takie gadżety jak uchwyt na telefon czy ładowarkę samochodową, uzyskasz większą wygodę jazdy i zadbasz nie tylko o samochód, ale także o pasażerów, którzy nim jeżdżą.

Rób zakupy po znajomości

Już wcześniej wspominaliśmy o PoZnajomosci.pl, który działa na zasadzie cashback, gdzie robiąc zakupy możesz otrzymać nawet kilkadziesiąt procent zwrotu wydanych pieniędzy. Warto także zapraszać do programu swoich znajomych – dzięki ich zakupom możesz zyskać jeszcze więcej.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Powiadomimy Cię
o dodatkowych rabatach
Premia za polecenie znajomym
Za polecenie nas znajomym
otrzymasz 20zł