Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

20 in Love

do 6 % zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

20inLove to polska marka odzieżowa skierowana do modnych, eleganckich kobiet noszących rozmiary plus size. W internetowym sklepie można znaleźć stylowe i zgodne z najnowszymi trendami ubrania i dodatki w rozmiarze od 42 do 62. Dzięki 20inLove każda pani, niezależnie od sylwetki może poczuć się piękna i atrakcyjna. Sklep oferuje ubrania na każdą okazję od sportowych bluz, po eleganckie sukienki. Wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości, elastycznych i przewiewnych materiałów zapewniających doskonały komfort noszenia. 20inLove to nie tylko najmodniejsze ubrania, ale także wygoda w rozmiarze XL. Oferowane przez sklep promocje i rabaty to doskonała okazja na odświerzenie garderoby.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

6% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 30 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji