Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

2drink.pl

do 4% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Sklep 2drink.pl oferuje akcesoria do przygotowania drinków. Jeśli marzysz o niezwykłej imprezie, chcesz nauczyć się sztuki barmańskiej, lub po prostu uwielbiasz drinki, znajdziesz tam wszystko to, czego potrzebujesz. 2drink.pl to bogaty asortyment akcesoriów niezbędnych do tworzenia drinków oraz ozdobnych kieliszków i szklanek. Na stronie sklepu znajdziesz również gotowe zestawy barmańskie dzięki którym samodzielnie wykonasz efektowne drinki. Dzięki książce "Proste drinki" Agnieszki Skupieńskiej nauczysz się jak łatwo przygotować alkoholowe klasyki, znajdziesz informacje na temat sprzętu oraz poznasz triki barmanów. 2drink.pl to nie tylko sklep, ale także blog z sprawdzonymi przepisami i radami jak przygotować najlepsze drinki i napoje, również bezalkoholowe.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

4% za produkty z kategorii poradniki kulinarne
2.5% za produkty z kategorii akcesoria do alkoholu

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 30 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

 

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji