Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

2future.pl

do 4% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

2future.pl to sklep internetowy dla wielbicieli gadżetów i nowinek technologicznych. Znajdziesz tam wiele innowacyjnych i niebanalnych prezentów, które zachwycą znajomych oraz rodzinę. Korzystając z promocji i rabatów kupisz świetne produkty w fantastycznej cenie. Dostępne na 2future.pl drobiazgi są nie tylko funkcjonalne, ale zostały także zaprojektowane z dużym poczuciem humoru. Dekoracje i bibeloty o nietuzinkowym designie, takie jak poduszka donut, akwarium dla mrówek oraz wiele innych doskonale sprawdzą się w domu lub biurze. Zabawne gadżety, na przykład szklanka po przejściach, czy formy lodowe w kształcie kości będą hitem na każdej imprezie. Właściciele sklepu uważnie śledzą najnowsze trendy, stale wzbogacając asortyment o zaskakujące upominki i akcesoria. 

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

4% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 30 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji