Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

4gift.pl

do 4% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Nie wiesz czym obdarować bliskich? 4gift.pl jest idealnym miejscem, jeśli poszukujesz oryginalnych i zabawnych prezentów dla przyjaciół i rodziny. Sklep oferuje ogromny wybór upominków na każdą okazję skierowanych do kobiet, mężczyzn oraz dzieci. W ofercie dostępne są stworzone z dużą dozą poczucia humoru gadżety przydatne zarówno w domu, jak i na imprezie. Wesołe kubki, zaparzaczki do herbaty i inne akcesoria kuchenne świetnie sprawdzą się w domu pełnym pozytywnej energii. Zabawne kieliszki i foremki do kostek lodu oraz gry alkoholowe rozkręcą nawet najnudniejszą imprezę. Fani Gwiezdnych Wojen, Marvela i Super Mario Bros na pewno znajdą tu coś dla siebie. W wyborze prezentu pomoże Ci prowadzony przez 4gift.pl blog, na którym znajdziesz wiele porad i inspiracji. Sprawdź aktualne promocje i rabaty aby zaoszczędzić na zakupach.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

4% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 30 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

 

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji