Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

4Home

do 2.5% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

W 4home znajdziesz wszystko, co niezbędne do wyposażeniu domu oraz ogrodu. Sklep posiada szeroki asortyment wysokiej jakości produktów znanych marek. W ofercie dostępny jest bogaty wybór pościeli w oryginalnych wzorach, eleganckich dekoracji oraz dodatków, które pozwolą Ci urządzić mieszkanie, dom lub ogród w Twoim ulubionym stylu. Dzięki starannie zaprojektowanemu wyposażeniu kuchni i jadalni, nowoczesnemu sprzętowi  AGD oraz akcesoriom ogrodowym stworzysz stylową, a za razem funkcjonalną przestrzeń. 4home istnieje na rynku od 2004 roku, to firma z bogatym doświadczeniem, ciesząca się dużym zaufaniem i zadowoleniem klientów. Sklep oferuje obsługę na najwyższym poziomie, darmową dostawę od 149 zł, a także liczne rabaty oraz program lojalnościowy dla stałych klientów.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

2.5% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 30 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

 

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji