Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

4KOM

do 4% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

4KOM.pl to szeroki wybór akcesoriów do telefonów, tabletów oraz innych urządzeń mobilnych. W ofercie sklepu internetowego znajdują się ładowarki, głośniki, słuchawki, karty pamięci, power banki, pamięci przenośne, etui i szkła ochronne na telefony oraz tablety, a także wiele innych dodatków. Są to produkty znanych marek, takich jak: Amazon, Apple, Asus, Google, HTC, LG, Lenovo, Samsung, Sony. 4KOM.pl to witryna internetowa sklepu 4KOM, który cieszy się dużym zaufaniem klientów od 2010 roku. Jeśli jesteś kreatywny i lubisz się wyróżniać, sklep oferuje możliwość zaprojektowania etui z własnym nadrukiem. Skorzystaj z promocji i rabatów aby odnowić swój telefon w okazyjnej cenie.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

4% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 70 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji