Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

5-10-15

do 4% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

5-10-15 to jedna z największych sieci odzieżowych dla dzieci w Polsce z ponad 220 sklepami stacjonarnymi. Marka istnieje już od prawie 25 lat i wciąż się rozwija, w 2016 roku otrzymała tytuł Created in Poland Superbrands. 5-10-15 tworzy ubrania i obuwie z troską o potrzeby najmłodszych, odzwierciedlające beztroski i radosny świat dziecka. W sklepie internetowym znajdziemy wiele modnych i komfortowych propozycji dla dzieci w przedziale wiekowym od niemowląt do 12 lat. Odzież oraz dodatki charakteryzują się żywymi kolorami, ciekawymi nadrukami i modną stylizacją. Wszystkie ubrania są tworzone ze specjalnie wybranych materiałów i tkanin, tak aby zapewnić dzieciom wygodę oraz bezpieczeństwo użytkowania. Sklep oferuje liczne promocje i rabaty, dzięki którym oszczędzisz na zakupie ubrań.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

4% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 70 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji