Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

African Mango

do 11% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Suplement diety African Mango to środek wspomagający odchudzanie. Jest produktem naturalnego pochodzenia, który w bezpieczny sposób przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej i redukcję wagi. Preparat powstaje z afrykańskiego mango (Irvingia Gabonensis), owocu o niezwykłych właściwościach pochodzącego z deszczowych lasów Kamerunu. Owoce te bogate są w wiele cennych witamin i minerałów, między innymi witaminy A, C, E, witaminy z grupy B, karotenoidy, potas, miedź oraz kwas omega 3. Składniki te pomagają zrzucić zbędne kilogramy oraz utrzymać prawidłową masę ciała. Zawarty w pestkach afrykańskiego mango błonnik zmniejsza łaknienie oraz zapewnia dłuższe uczucie sytości. Polifenole regulują wchłanianie leptyny i insuliny, przeciwdziałając powstawaniu komórek tłuszczowych. Oprócz wspomagania odchudzania afrykańskie mango ma również dobroczynny wpływ na cały organizm. Suplement diety pomaga w usuwaniu szkodliwych toksyn i zmniejsza poziom cholesterolu. Skuteczność African Mango potwierdzona jest badaniami klinicznymi przeprowadzonymi na University of Yaounde.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

11% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 30 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

 

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji