Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Agata

do 2.3% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Początki Agaty sięgają lat 50tych, kiedy powstało przedsiębiorstwo "Bytomskie Fabryki Mebli". Dziś Agata to renomowana marka posiadająca 24 salony w całej Polsce. Sieć oferuje szeroki wybór mebli, akcesoriów oraz dekoracji wnętrz znakomitych polskich i zagranicznych producentów. Dzięki ofercie salonu kompleksowo urządzisz pokój dzienny, kuchnię, łazienkę, sypialnię oraz pokój dziecka. Agata to wysokiej jakości, starannie zaprojektowane meble i artykuły dekoracyjne inspirowane najnowszymi trendami wnętrzarskimi. Znajdziesz tu gustowne i funkcjonalne kanapy, szafy, stoły, krzesła, lampy, dywany i tekstylia oraz wiele innych artykułów i dodatków. Zaoszczędzisz podczas urządzania domu lub mieszkania korzystając ze świetnych rabatów i obniżek.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

2.3% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

70 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji