Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Agoda

do 3% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Agoda to jedna z najszybciej rozwijających się platform do rezerwacji noclegów świecie. Agoda powstała w 2005 roku jako startup w Singapurze. Dziś jest globalną siecią należącą do Booking Holdings, która oferuje 2 miliony obiektów do rezerwacji w 228 krajach. Podróżujący korzystający z platformy mają do wyboru hotele różnej klasy, apartamenty, kurorty, a także prywatne obiekty noclegowe dopasowane do każdego budżetu. Agoda to gwarancja najlepszej ceny oraz wyjątkowe okazje, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce szybko i wygodnie wyszukasz najatrakcyjniejsze oferty zakwaterowania dostępne na rynku. Ponad 15 000 000 recenzji użytkowników serwisu pomoże Ci w wybraniu najlepszej opcji zakwaterowania. Niezależnie od tego czy planujesz wakacje z rodziną lub podróż z plecakiem przez Tajlandię, na Agoda.com na pewno znajdziesz idealny nocleg.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

3% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

W zależności od terminu realizacji usługi

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji