Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Aleupominek.pl

do 2.5% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Aleupominek.pl to miejsce, gdzie znajdziesz idealny prezent na każdą okazję. Asortyment sklepu jest tak szeroki, że z pewnością wybierzesz tam odpowiedni podarunek. Aleupominek.pl specjalizuje się w doborze najlepszych propozycji na udany prezent. W sklepie można znaleźć upominki na wiele różnych okazji: urodziny, imieniny, rocznice oraz inne uroczystości rodzinne. Prezenty będą idealne nawet dla najbardziej wymagających osób, rodziny, przyjaciół, nauczycieli, czy przełożonych. Biżuteria, figurki, pozytywki, ramki na zdjęcia, kubki, zapalniczki, akcesoria piśmiennicze, to tylko niektóre z przedmiotów dostępnych w ofercie sklepu. Wszystkie prezenty są wysokiej jakości, starannie dobranymi produktami. Większość z nich można spersonalizować za pomocą wybranego grawera.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

2.5% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 80 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji