Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

AlfaKredyt

do 12 zł zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Nie możesz dostać kredytu w banku, a pilnie potrzebujesz gotówki? Rozwiązaniem jest wzięcie pożyczki przez Internet. AlfaKredyt to świetny wybór wśród pozabankowych instytucji finansowych. Możesz szybko pożyczyć pieniądze z komfortu własnego domu. Nie potrzebne są żadne skomplikowane formalności, wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie internetowej i złożysz wniosek, a po jego pozytywnym rozpatrzeniu w kilkanaście minut pieniądze pojawią się na koncie. W AlfaKredyt dostępne są pożyczki od 100 zł do 4000 zł na okres od 7 do 30 dni. Możesz otrzymać pierwszą pożyczkę za darmo do 2000 zł. RRSO wynosi 800,65%.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

do 12 zł za pożyczkę udzieloną dla nowych klientów

Stawka widniejąca na stronie może się różnić w zależności od aktualnej oferty pożyczkodawcy. Oferty na stronie PoZnajomości aktualizowane są co 72 godziny.

Średni czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

30 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji