Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

AliExpress

do 3.8% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

AliExpress to multibrandowa platforma zakupowa o niezwykle szerokim asortymencie. W ofercie sklepu znajdują się miliony  różnorodnych produktów importowanych z Chin. W AliExpress można kupić niemal wszystko, od sprzętu elektronicznego, przez ubrania, aż po kosmetyki i wyposażenie domu. Wszystkie przedmioty dostępne w sprzedaży wyróżniają bardzo korzystne ceny, znacznie niższe od standardowych cen podobnych produktów. Tak niskie ceny możliwe są dzięki dużej konkurencji sprzedających oraz temu, że towar sprzedawany jest bezpośrednio przez producentów. To świetny sposób aby zoszczędzić na zakupach. Plusem jest również darmowa przesyłka produktów dostarczanych z Chin. Portal zyskał dużą popularność wśród Polaków ze względu na okazyjne ceny oraz niskie ryzyko związane z zakupami. AliExpress posiada sprawnie działający system składania reklamacji. W przypadku gdy przesyłka nie zostanie dostarczona lub towar zostanie uszkodzony otrzymywany jest zwrot pieniędzy.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

do 3.8% za produkty w zależności od kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 60 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji