Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Alior Bank Konto Internetowe ZEROzłotowe

do 35 zł zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Alior Bank łączy w swojej ofercie tradycyjną bankowość z nowoczesnymi rozwiązaniami. Bank rozwija się dynamicznie od 2008 roku, stale umacniając swoją pozycję na rynku. Dzięki rozbudowanej sieci placówek oraz nowoczesnej bankowości internetowej Alior Bank zapewnia wysokiej jakości obsługę klientom indywidualnym oraz biznesowym. W ofercie banku znajduje się Konto ZEROzłowtowe, bezpłatne konto internetowe z darmowymi przelewami, kartą debetową oraz wypłatami z bankomatów własnych, sieci Euronet (min. 100 zł) oraz za granicą. Konto pozwala na szybkie i wygodne płatności przy użyciu aplikacji mobilnej Android Play oraz Blik. Aby otworzyć konto, wystarczy tylko 5 minut – wypełnij krótki wniosek, potwierdź swoje dane przelewem z innego rachunku, aktywuj dostęp do bankowości internetowej i zacznij korzystać z konta.  

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

do 35 zł za założenie konta i wykonanie płatności kartą w ciągu 60 dni od podpisania umowy dla nowych klientów

Stawka widniejąca na stronie może się różnić w zależności od aktualnej oferty banku. Oferty na stronie PoZnajomości aktualizowane są co 72 godziny.

Średni czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

90 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji