Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Alior Bank Konto Jakże Osobiste

do 35 zł zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Alior Bank oferuje Konto Jakże Osobiste z oprocentowaniem 3% w skali roku. Zakładając konto zyskujesz bezpłatne prowadzenie konta (do 26 roku życia lub przy wpływach min. 1500 zł / mies.), kartę debetową (przy płatnościach kartą 300 zł / mies.) oraz przelewy internetowe. Konto Jakże Osobiste to także dodatkowe korzyści, takie jak bezpłatne bankomaty, limit bez odsetek przez 10 dni, ubezpieczenie w podróży, zwrot 1% za zakupy, pakiet assistance, pakiet natychmiastowych przelewów czy pakiety bezpłatnych powiadomień SMS.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

do 35 zł za założenie konta w ciągu 30 dni od wysłania wniosku oraz wykonie płatności kartą wydaną do konta w ciągu 60 dni od podpisania umowy dla nowych klientów

Stawka widniejąca na stronie może się różnić w zależności od aktualnej oferty banku. Oferty na stronie PoZnajomości aktualizowane są co 72 godziny.

Średni czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

60 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

 

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji