Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Alior Bank Rachunek Partner

do 106.5 zł zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Alior Bank oferuje tańsze paliwo dla firm z kontem Rachunek Partner – 3,90 zł za litr. Zakładając konto z kartą otrzymasz zwrot nawet do 100 zł miesięcznie za pieniądze wydane na paliwo. Rachunek Partner w Alior Banku to także 0 zł za konto (jeśli aktywnie z niego korzystasz), kartę Mastercard® Debit Commercial, przelewy internetowe elixir, wypłaty z bankomatów Alior Banku oraz księgowość online.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

do 106.5 zł za założenie konta w ciągu 30 dni od wysłania wniosku oraz dokonanie wpłat na konto o łącznej wysokości 500 zł w ciągu 60 dni od podpisania umowy

Stawka widniejąca na stronie może się różnić w zależności od aktualnej oferty banku. Oferty na stronie PoZnajomości aktualizowane są co 72 godziny.

Średni czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

60 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

 

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji