Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Answear.com

do 1.4% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

ANSWEAR.com to polski portal zakupowy, który skupia ponad 200 światowych marek odzieżowych. W sklepie znajdziesz szeroki wybór ubrań, butów oraz dodatków, a wszystko to w jednym miejscu, bez konieczności wychodzenia z domu. Odzież dostępna na portalu skierowana jest do całej rodziny, kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Sklep charakteryzuje duża różnorodność produktów, najświeższe trendy oraz liczne promocje i rabaty. W ofercie znajdują się zarówno popularne, jak i bardziej ekskluzywne marki, między innymi: Mango, Vero Moda, Adidas, Nike, New Balance, Diesel, Guess Jeans, Tommy Hilfiger, Valentino, DKNY. ANSWEAR.com powstał w 2010 roku, od tego czasu stale się rozwija, rozszerzając działalność na rynku europejskim.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

1,4% za pierwsze zakupy
0,9% za kolejne zakupy

Średnik czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

90 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji