Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Auchan Direct

do 6.3 zł zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Dzięki Auchan Direct szybko i wygodnie zrobisz zakupy spożywcze w Internecie bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy, że złożysz zamówienie online i wybierzesz termin dostawy, a wkrótce zakupione produkty zostaną dostarczone pod podany adres. Zakupy dostarczane są przez cały dzień w godzinach od 8.00 – 22.00. W ofercie znajduje się szeroki wybór żywności, także świeże owoce, warzywa mięso, ryby, sery oraz nabiał oraz mrożonki, a także produkty do higieny i kosmetyki, chemia i detergenty, produkty dla mamy i dziecka, artykuły przeznaczone dla zwierząt oraz artykuły przemysłowe. Usługa Auchan Direct skierowana jest do mieszkańców Warszawy i okolic, w przyszłości planowane jest poszerzenie oferty o kolejne miejscowości.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

6.3 zł za pierwsze zakupy
1.7 zł za kolejne zakupy

Średni czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

150 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji