Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Audiomagic.pl

do 2.5% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Jeśli jesteś pasjonatem muzyki, lub po prostu lubisz jej słuchać podczas jazdy samochodem, biegając lub pracując, sklep Audiomagic jest miejscem dla Ciebie. Znajdziesz tu szeroki asortyment sprzętu audiofonicznego, dzięki któremu będziesz mógł cieszyć się ulubioną muzyką. W ofercie dostępnych jest wiele wysokiej jakości produktów, z różnych półek cenowych, przeznaczonych zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Są to słuchawki nauszne i wokółuszne, dokanałowe i douszne, bezprzewodowe i przewodowe, specjalne  słuchawki dla  dj-ów, graczy i sportowców oraz elektronika słuchawkowa. W ofercie Audiomagic nie brakuje również wzmacniaczy, odtwarzaczy oraz głośników, takich jak kolumny podłogowe, podstawkowe, bezprzewodowe, komputerowe oraz soundbary. W razie problemu w wyborze odpowiedniego sprzętu można skorzystać z fachowych porad obsługi sklepu. Promocje i kody rabatowe to świetny sposób na zaoszczędzenie na zakupach elektroniki.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

2.5% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 30 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

 

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji