Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

AvantiSklep.com

do 4% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

W AvantiSklep.com znajdziesz szeroki wybór modnej odzieży damskiej, bielizny oraz biżuterii. Sklep w swojej ofercie posiada ubrania wielu marek z różnych krajów europejskich, zwłaszcza Włoch, Francji oraz Polski. Odzież dostępna w sklepie wykonana jest z wysokiej jakości materiałów przy równoczesnym zachowaniu niskiej ceny. AvantiSklep.com oferuje odzież dla nowoczesnych kobiet, podążającymi za modowymi trendami, które cenią sobie oryginalne stylizacje i gustowne dodatki.  W sklepie nie brakuje zarówno eleganckich propozycji na specjalne okazje, profesjonalnych zestawów do pracy, jak i wygodnych ubrań idealnych do noszenia na co dzień. Każda pani lubiąca stylową odzież oraz zniżki i promocyjne ceny z pewnością znajdzie tu coś dla siebie.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

4% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 30 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

 

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji