Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

AXA Home

do 15 zł zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

AXA istnieje w Polsce od 2006 roku i jest światowym liderem w zakresie ubezpieczeń. Ubezpieczenie majątkowe mieszkania i domu w AXA wynosi już od 63 zł za rok. Aby szybko i łatwo sprawdzić cenę swojego ubezpieczenia możesz skorzystać z kalkulatora znajdującego się na stronie internetowej. Po obliczeniu składki, otrzymasz ofertę ubezpieczenia. Następnie wystarczy, że podasz dane do polisy aby zakupić ubezpieczenie. Kupując ubezpieczenie online nie tylko oszczędzasz czas, ale także pieniądze, dzięki różnym zniżkom, na przykład 10% za zakup ubezpieczenia przez Internet. 

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

do 15 zł za wykupienie ubezpieczenia

Stawka widniejąca na stronie może się różnić w zależności od aktualnej oferty firmy ubezpieczeniowej. Oferty na stronie PoZnajomości aktualizowane są co 72 godziny.

Średni czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

30 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.


 

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji