Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Bazylia.pl

do 3% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Bazylia.pl to bogaty wybór nowoczesnych i designerskich akcesoriów do wyposażenia wnętrz. W ofercie sklepu znajdują się piękne i funkcjonalne przedmioty, które nadadzą każdej przestrzeni stylowy wystrój. Znajdziesz tu wiele renomowanych zagranicznych i polskich marek, między innymi: Ad Hoc, Bialetti Koziel, Pavoni, Legnoart, Bugatti, Curver, Kilner, ZakDesigns. Bazylia.pl wspiera ochronę środowiska oferując ekologiczne produkty, bidony, patelnie oraz pojemniki na żywność wykonane z naturalnych i biodegradowalnych materiałów. Jeśli troszczysz się o stan środowiska oraz własne zdrowie, produkty eko pozwolą Ci ograniczyć zanieczyszczenie i przygotować posiłki pozbawione toksycznych substancji. Promocje i kody rabatowe to świety sposób na wyposażenie wnętrza w okazyjnej cenie.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

3% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 30 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji