Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Bella - Bliżej Ciebie

do 3.5% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Sklep BliżejCiebie.pl jest własnością firmy Bella Handel sp. z o.o., producenta i dystrybutora artykułów higienicznych dla kobiet dzieci Bella i Happy, produktów opatrunkowych Matopat oraz produktów dla osób z dolegliwościami urologicznymi Seni. W internetowym sklepie BliżejCiebie.pl znajdziesz wszystkie produkty powyżej wymienionych marek, a także wiele innych. W ofercie dostępne są również artykuły przeznaczone do pielęgnacji dzieci i niemowląt, kosmetyki do kąpieli i pielęgnacji dbające o delikatną skórę najmłodszych, wykonane z bezpiecznych materiałów akcesoria do karmienia. W sklepie znajdziesz również akcesoria i kosmetyki pielęgnujące dla kobiet w ciąży i młodych mam. Bogaty asortyment BliżejCiebie.pl oferuje także środki czystości oraz inne artykuły dla domu. Rabaty i promocje to świetny sposób na oszczędzanie podczas zakupów drogeryjnych.  

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

3.5% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 30 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji