Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Betelli.pl

do 3.5 % zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Jeśli jesteś niewysokim mężczyzną i chciałbyś poczuć się bardziej pewny siebie obuwie podwyższające Betelli to idealne rozwiązanie. Marka została powołana do życia przez pasjonatów, którzy poświęcili wiele lat na stworzenie i udoskonalenie obuwia dodającego panom kilka centymetrów wzrostu. Nazwa Betelli powstała z połączenia dwóch angielskich słów, „Better Life” odzwierciedlających motto marki, czyli „Lepsze Życie”. Obuwie podwyższa wzrost o 7 centymetrów, gwarantując widoczną różnicę. W ofercie znajdują się buty na różne okazje, zarówno do codziennego użytkowania, jak i buty wizytowe i na ślub. Wszystkie propozycje wykonane są z wysokiej jakości skóry naturalnej, co zapewnia trwałość oraz komfort noszenia.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

3.5% za produkty z wszystkich kategorii

Średni czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

40 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji