Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

BionaturalFit

do 4% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

BionaturalFit został stworzony z myślą o osobach dbających o swoje zdrowie i urodę w naturalny sposób. W ofercie sklepu znajdziesz naturalne kosmetyki, suplementy diety i zdrową żywność. Dzięki dobrze dobranym komponentom życie w zgodzie z naturą wcale nie musi oznaczać rezygnacji z makijażu. BionaturalFit oferuje wiele przyjaznych dla skóry i środowiska naturalnych kosmetyków kolorowych i pielęgnacyjnych, których organiczne składniki dbają o cerę i podkreślają urodę. Aby zachować piękny wygląd i zdrowie niezbędne jest oczywiście odpowiednie odżywianie, dlatego też w sklepie znajdziesz również zdrową żywność oraz suplementy diety wpływające korzystnie na poprawę samopoczucia oraz kondycję całego ciała. Dzięki dostępnym poradnikom dowiesz się jak naturalnie cieszyć się doskonałym zdrowiem i urodą. Korzystając z kodów rabatowych i promocji zaoszczędzisz na zakupie kosmetyków.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

4% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 30 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Kupony i dodatkowe zniżki

10% taniej przy zakupach za 100 zł zobacz kupon

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji