Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Black Red White

do 3% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Black Red White jest istniejącą od ponad 25 lat największą polską marką zajmującą się produkcją i dystrybucją mebli oraz artykułów do urządzania wnętrz. Sklep oferuje najbogatszą ofertę wyposażenia domu i mieszkania na rynku, meble kuchenne, pokojowe, biurowe, oświetlenie, dywany, dekoracje i inne akcesoria. Dzięki tysiącom wysokiej jakości produktów z łatwością urządzisz wymarzone wnętrze. Meble i akcesoria Black Red White wyróżnia nowoczesny design i doskonała funkcjonalność. W rozbudowanym asortymencie sklepu znajdziesz wiele propozycji w różnym stylu, dostosowanych do każdej przestrzeni, jednak zawsze z zachowaniem dobrego wzornictwa i wysokich standardów produkcji. Korzystając z kodów rabatowych i promocji kupisz meble w okazyjnej cenie.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

3% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 70 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji