Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Blancz

do 6% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Blancz specjalizuje się w sprzedaży odzieży oraz obuwia sportowego popularnych marek, między innymi Adidas, Big Star, Kappa, Medicine, Nike, Puma, Reebok, Smith’s, Stoprocent, Zaxy. W asortymencie sklepu znajdziesz duży wybór butów dla całej rodziny, trampków, sneakersów, jak również sandałów, klapek, balerin oraz obuwia zimowego. W Blancz dostępna jest również sportowa odzież dla mężczyzn ceniących sobie luz i wygodę, bluzy, dresy, koszulki, oraz dodatki, plecaki, nerki oraz czapki. Jeśli lubisz dobrej jakości odzież w przyzwoitych cenach w Blancz na pewno wybierzesz coś dla siebie. Dzięki kodom rabatowym i promocjom oszczędzisz kupując modne obuwie i odzież.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

6% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 30 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji