Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Bludshop.com

do 2% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Dbasz o oryginalny wizerunek? Lubisz nowoczesny design i miejski styl? Hip hop lub jazda na desce to Twój świat? Bludshop.com oferuje starannie wyselekcjonowaną, wysokiej jakości odzież i obuwie streetwear. Znajdziesz tutaj najciekawsze modele wygodnych sneakersów, wysokogatunkowe bluzy o nowoczesnym wzornictwie, inspirowane stylistyką militarną kurtki bomber, najmodniejsze chinosy i joga pants. Nie brakuje tu również dodatków które znakomicie uzupełnią każdy stylowy look, czapki snapback, wyraziste okulary słoneczne i wytrzymałe plecaki. Bludshop.com to najlepsze kultowe brandy, zarówno z Polski, jak i zagranicy, między innymi Stuss, Backyard Cartel, Mass Denim, Carhartt, Cayler & Sons, czy Mitchell & Ness. Znajdziesz tu świetne promocje, rabaty i zniżki, dzięki którym kupisz modną odzież w okazyjnych cenach.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

2% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 60 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji