Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

BlueOrb

do 5% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

BlueOrb jest agencją reklamową zapewniającą kompleksowe usługi obejmujące projekt oraz całościową realizację powierzonego zlecenia. Szeroka oferta, oryginalne pomysły oraz wysoka jakość wykonania spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. BlueOrb oferuje usługi  projektowe i reklamowe dotyczące wizualnej identyfikacji firmy poprzez logo, znaki firmowe, wizytówki, materiałów promocyjnych, takich jak ulotki, foldery, katalogi, broszury, plakaty, zaproszenia, reklamy wewnętrznej w postaci  roll-upów, pop-upów, ścianek, potykaczy, oraz reklamy zewnętrznej, banerów, szyldów, reklamy na pojazdach i witrynach sklepowych. BlueOrb odznacza się starannością wykonanych projektów, indywidualnym podejściem do klienta oraz nieszablonowymi pomysłami.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

5% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 30 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji