Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Bolw.pl

do 4% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Oferta sklepu Bolw.pl skierowana jest do pasjonatów wędkarstwa, zarówno początkujących, jak i doświadczonych wędkarzy. W sklepie znajdziesz dziesiątki tysięcy wysokiej jakości produktów chętnie wybieranych przez tysiące wędkarzy z całej Polski. Asortyment sklepu stale powiększa się o nowe propozycje, tak aby sprostać oczekiwaniom wymagających klientów. Bolw.pl oferuje solidny sprzęt w przystępnych cenach. Są to najlepsze akcesoria znanych producentów, między innymi: Jaxon, Okuma Konger, DAM,Dragon, Shimano, Savage Gear, Sensas i Daiwa, a także świetnej jakości produkty mniej znanych firm. W sklepie znajdziesz szeroki wybór wędzisk i wędek różnego rodzaju, kołowrotków wędkarskich, żyłek, plecionek wędkarskich, spławików, przynęt spinningowych, a także foteli i krzesełek, siedzisk, namiotów oraz odzieży wędkarskiej. Dzięki promocjom i rabatom zaopatrzysz się w świetny sprzęt w niskiej cenie.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

4% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 30 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji