Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Bonprix.pl

do 10 zł zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Bonprix ubiera modne kobiety na całym świecie, niezależnie od wieku, rozmiaru i typu sylwetki. Uznana marka od wielu lat dba przede wszystkim o dobre samopoczucie, wygodę i zadowolenie klientek. Sklep oferuje odzież w różnorodnych stylach, zarówno codzienną odzież sportową, jak i elegancką na wyjątkowe okazje. Każda kobieta wybierze coś dla siebie z pośród modnych, dobrze skrojonych fasonów wykonanych z dobrych gatunkowo materiałów zapewniających wysoki komfort noszenia. Wszystkie produkty charakteryzuje staranne wykonanie, ładne wzory i przystępna cena. W Bonprix znajdziesz również ubrania dla mężczyzn i dzieci oraz artykuły wyposażenia wnętrz i ogrodu. Zaoszczędzisz na zakupach korzystając z promocji i rabatów.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

10 zł za produkty z wszystkich kategorii przy zakupie za min. 100 zł

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 80 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji