Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

ButyXL.pl

do 5% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Poszukujesz ładnych i komfortowych butów w dużym rozmiarze? BUTYXL.PL to sklep stworzony specjalnie z myślą o kobietach i mężczyznach posiadających niestandardowy rozmiar buta. Nie musisz rezygnować z własnego stylu, BUTYXL.PL oferuje największy wybór obuwia XL w Polsce. Znajdziesz tu nie tylko sportowe obuwie, ale także wiele fasonów i wzorów odpowiednich na różne okazje, obuwie wizytowe, skórzane półbuty, eleganckie czółenka, modne sandały, wygodne kapcie czy obuwie zimowe, to tylko niektóre z dostępnych propozycji. Dzięki BUTYXL.PL uzupełnisz każdą stylizację o modne, zarówno nowoczesne, jak i klasyczne obuwie wysokiej jakości. Kody rabatowe i promocje to świetna okazja na zakup obuwia.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

5% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 70 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji