Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Carrefour

do 1.5% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Carrefour to popularna sieć francuskich hipermarketów i supermarketów działająca na całym świecie. Dzięki platformie zakupowej online asortyment Carrefour dostępny jest również na zamówienie. Bez wychodzenia z domu zrobisz zakupy spożywcze, kupisz akcesoria do domu i ogrodu, kosmetyki oraz artykuły pielęgnacyjne, gry i zabawki, sprzęt sportowy oraz wiele innych niezbędnych produktów. Na platformie znajdziesz ponad 70 000 artykułów w jednym miejscu, zarówno od Carrefour, jak i zaufanych partnerów. Zakupy online to szybkie i wygodne rozwiązanie, dzięki któremu zaoszczędzisz swój czas. Znajdziesz tu również wiele zniżek na zakupy i promocji. Usługi Carrefour objęte są gwarancją wysokiej jakości oraz możliwością reklamacji lub zwrotu produktu do 14 dni.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

1.5% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 30 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

 

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji