Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Castorama

do 2% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Budujesz wymarzony dom? Odnawiasz łazienkę? A może urządzasz pokoik dla dziecka? W bogatej ofercie sklepu Castorama z pewnością znajdziesz wszystkie niezbędne narzędzia i artykuły. Castorama jest jedną z największych sieci budowlanych w Polsce, z 54 sklepami stacjonarnymi w całym kraju oraz sprawnie działającą platformą sprzedaży online. W sklepie internetowym znajdziesz szeroki asortyment materiałów budowlanych, dzięki którym zbudujesz dom od fundamentów, aż po dach. Produkty wykończeniowe oraz meble i akcesoria pomogą Ci stworzyć piękne i funkcjonalne wnętrze. Dzięki artykułom ogrodowym zadbasz o przestrzeń wokół domu, zaaranżujesz i urządzisz wyjątkowy ogród. W sklepie znajdziesz produkty wielu uznanych marek, takich jak Blooma, Blyss, Cooke&Lewis, Deante, Geom, Magnusson, czy Verve. Castorama wyróżnia się także wysoką jakością usług, profesjonalnymi poradami fachowców, wygodną dostawą oraz pomocą w załadunku towarów. Korzystając z promocji i wyprzedaży zaoszczędzisz na budowie domu lub remoncie.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

2% za pierwsze zakupy
0.4% za kolejne zakupy

Średni czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

60 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji