Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Chodnik Literacki

do 2% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Chodnik Literacki to księgarnia internetowa, w której znajdziesz najnowsze i najciekawsze wydania. W księgarni dostępne są zarówno światowe bestsellery, jak i znakomite propozycje polskich autorów. Chodnik Literacki to nie tylko książkowe nowości, ale również pięknie wydane klasyki literatury. W księgarni znajdziesz najpopularniejsze kryminały i thrillery, powieści historyczne, biografie, fantastykę, scence fiction oraz powieści obyczajowe, romanse i poezję. Oprócz książek Chodnik Literacki oferuje również zakładki i gadżety dla wielbicieli literatury, takie jak kubki oraz torby prezentowe z Witkacym, Słowackim i Mickiewiczem. Księgarnia oferuje liczne promocje i rabaty, dzięki którym kupisz książki w przystępnych cenach.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

2% za produkty z wszystkich kategorii

Średni czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

60 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

 

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji