Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Cholewiński

do 2.8% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

W 1982 roku Jan Cholewiński założył manufakturę galanterii skórzanej, która dziś jest znaną i cenioną marką. Produkty Cholewiński odznaczają się wysokiej jakości wspaniałą naturalną skórą oraz doskonałym kunsztem wykonania. Dzięki doborze najlepszych materiałów oraz ręcznej produkcji, marka oferuje luksusowe i unikalne wyroby najwyżej jakości. Klasyczne rękawiczki ocieplane wełną, wyszukane torebki, unikalne portfele i akcesoria zachwycą wielbicieli nieprzemijającej elegancji. W sklepie znajdziesz również niezwykle komfortowe obuwie damskie znakomitej marki Peter Kaiser. Oprócz galanterii skórzanej Cholewiński oferuje także walizki wykonane z wytrzymałego tworzywa oraz eleganckie torby które idealnie sprawdzą się w podróży. Kody rabatowe i promocje to świetna okazja aby kupić doskonałe produkty ze skóry.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

2.8% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 30 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji