Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

ClickMeeting

do 8% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Platforma ClickMeeting oferuje kompleksowe i skuteczne rozwiązania do tworzenia webinarów dla biznesu. ClickMeeting to niezliczone zastosowania dla dużych i małych firm, z pomocą platformy dotrzesz do klientów i zaprezentujesz im swój produkt lub usługi, wesprzesz działania marketingowe dzięki webinarom edukacyjnym i zbudujesz świadomość marki oraz poznasz opinie użytkowników. Platforma umożliwia również prowadzenie wykładów i dyskusji oraz interaktywnych szkoleń dla pracowników w wirtualnej sali konferencyjnej, a także wygodne prowadzenie rekrutacji i rozmów kwalifikacyjnych na odległość. ClickMeeting nie wymaga instalacji oprogramowania, jest intuicyjny i prosty w użyciu dzięki czemu z łatwością zaplanujesz i poprowadzisz efektywny webinar.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

8% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 90 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji